Dobra klinika, uprzejmy personel, czysto. Byliśmy na wizycie u lekarki Krystyny Rybak. Świetne podejście i profesjonalizm, polecam.
Byłam na wizycie u lekarki reumatolog, pani Krystyny Rybak. Niezwykle miła osoba i prawdziwa specjalistka w swojej dziedzinie. Polecam tę lekarkę jako kompetentnego specjalistę.
Byłam w klinice Astramed na wizycie u reumatolog Krystyny Rybak. Jestem bardzo zadowolona. Pani Krystyna uważnie mnie wysłuchała, dokładnie przeanalizowała wszystkie wyniki badań i zwróciła uwagę na każdy szczegół. Otrzymałam zalecenia oraz dalszy plan działania. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję.